Dračí doupě | DrD Plus | Asterion | Taria | Proroctví | Dorn | Říše Snů Legie | e-Shop

Nakladatelství ALTAR

AKTUALITY

1. 12. 2017 vyšlo 2. vydání (doplněné a přepracované) pravidel Dračího doupěte II.

15. 12. 2016 vyšla reedice dobrodružné stolní hry Proroctví.

TIP

Dračí doupě Plus
Být hrdinou není pro každého. Dračí doupě Plus - hra pro ty, kteří nemají malé cíle.

Vítej na domácí stránce nakladatelství ALTAR.

Pomocí menu vlevo můžeš procházet jednotlivými rubrikami na našem serveru.

Sekce Hry na hrdiny obsahuje více informací o těchto hrách, odpovědi na nejčastější dotazy, a také nejrůznější doplňky, dodatky a soubory ke stažení.

Sekce Stolní hry je věnována stolním hrám, vydaným Altarem. Dozvíš se v ní více o jednotlivých hrách a jejich rozšířeních. Můžeš si zde například i stáhnout pravidla těchto her.

Když klikneš na Aktivity, dostaneš se do sekce se seznamem různých aktivit, na kterých se ALTAR podílí či které mají něco společného s Dračím doupětem, sci-fi nebo fantasy.

V sekci Obchod najdeš naše internetové knihkupectví, jehož prostřednictvím můžeš levně nakoupit produkty Altaru, ale i spoustu jiných her a publikací. Kromě toho zde najdeš stránku se seznamem připravovaných a plánovaných publikací.

ALTAR soustřeďuje informace o našem nakladatelství, jeho historii a přítomnosti a o tom, jak s ním můžeš případně spolupracovat. Najdeš zde i možnost zaslání dotazu týkajícího se našich produktů a aktivit.

Klikneš-li na Odkazy, dostaneš se na stránku s odkazy na místa na internetu, která mají nějakou spojitost se sci-fi, fantasy, Dračím doupětem a podobně.

Odkaz Hledání tě zavede na stránku, na které můžeš vyhledat jakýkoliv dokument na tomto serveru podle klíčového slova, slova, které obsahuje, autora, data vytvoření či poslední modifikace, použitého jazyka a několika dalších kritérií.


Poslední modifikace této stránky: