Dračí doupě | DrD Plus | Asterion | Taria | Proroctví | Dorn | Říše Snů Legie | e-Shop

Nakladatelství ALTAR

AKTUALITY

1. 12. 2017 vyšlo 2. vydání (doplněné a přepracované) pravidel Dračího doupěte II.

15. 12. 2016 vyšla reedice dobrodružné stolní hry Proroctví.

TIP

Graenaland
Staň se slavným
vikingským jarlem!
Ovládni Graenaland.

Vítej na domácí stránce nakladatelství ALTAR.

Pomocí menu vlevo můžeš procházet jednotlivými rubrikami na našem serveru.

Sekce Hry na hrdiny obsahuje více informací o těchto hrách, odpovědi na nejčastější dotazy, a také nejrůznější doplňky, dodatky a soubory ke stažení.

Sekce Stolní hry je věnována stolním hrám, vydaným Altarem. Dozvíš se v ní více o jednotlivých hrách a jejich rozšířeních. Můžeš si zde například i stáhnout pravidla těchto her.

Když klikneš na Aktivity, dostaneš se do sekce se seznamem různých aktivit, na kterých se ALTAR podílí či které mají něco společného s Dračím doupětem, sci-fi nebo fantasy.

V sekci Obchod najdeš naše internetové knihkupectví, jehož prostřednictvím můžeš levně nakoupit produkty Altaru, ale i spoustu jiných her a publikací. Kromě toho zde najdeš stránku se seznamem připravovaných a plánovaných publikací.

ALTAR soustřeďuje informace o našem nakladatelství, jeho historii a přítomnosti a o tom, jak s ním můžeš případně spolupracovat. Najdeš zde i možnost zaslání dotazu týkajícího se našich produktů a aktivit.

Klikneš-li na Odkazy, dostaneš se na stránku s odkazy na místa na internetu, která mají nějakou spojitost se sci-fi, fantasy, Dračím doupětem a podobně.

Odkaz Hledání tě zavede na stránku, na které můžeš vyhledat jakýkoliv dokument na tomto serveru podle klíčového slova, slova, které obsahuje, autora, data vytvoření či poslední modifikace, použitého jazyka a několika dalších kritérií.


Poslední modifikace této stránky: