[soubor neexistuje]

Dotazy blbé a blbější ~ Dotazy blbé, ročník 1998
Válečník, mág a jejich hráči

Kořen: Root O úroveň výš: Dotazy blbé, ročník 1998 První: Jak rozumět procentům Předchozí: Svádění během letu? Další: Zabíjení zvěře chodcem? Poslední: Zabíjení zvěře chodcem?

Jsem na 9. úrovni, povolání válečník. Hraju spolu se svým kamarádem, který hraje za mága na 10. úrovni. Ten můj spoluhráč říká, jestli mě naštveš, tak na mne mentálně zaútočí. Jak bych mohl zabít mága na 10. a 20. úrovni a já bych byl na 10. úrovni a u toho druhého na 20. úrovni?

Radovan Vlk, Bílovice nad Svitavou: Měl jsem kdysi podobný problém a jednoduše jsem jej vyřešil. Můj šermíř byl na 3. úrovni a kamarád měl kouzelníka na 6. úrovni. A taky mi vyhrožoval. Říkal, že až bude na 10. úrovni, že se mě bojí, a vyzve ho na mentální souboj. Já jsem mu řekl, že na 12. úrovni bude můj šermíř bojovníkem a že ta 12. úroveň je lepší než ta 6., ale on to nechtěl pochopit, tak jsem mu vysvětlil, ta 3. úroveň s tou 10. vůbec nesouvisí, což byla pravda. On tam pak ještě chtěl plést nějakou 8. úroveň, ale zapomněl, že tu přeskočil, protože zabil draka. Tím mě tak rozzuřil, že jsem ho praštil kyjem po makovici. Pak měl můj kamarád pohřeb a já už neměl s kým hrát, ale ten problém se tak velice jednoduše vyřešil.


Konstantin Šindelář, Písek: Nezoufej, válečníku! Tvůj kamarád mág zřejmě neví, že mají válečníci při mentálním souboji zvláštní výhodu. Jedná se o vypalování mozků, které může použít každý kroll či barbar od 6. úrovně. Probíhá tak, že zatímco se soustředěný kouzelník dívá bojovníkovi přímo do očí, přijde tento až k němu a strčí mu co nejhlouběji do ucha hořící pochodeň. Mág, kterému byl právě vypálen mozek, hlasitě zařve a poté padne mrtev k zemi. Nezbývá než dodat, že od 6. úrovně může takto válečník použít nejvýše jednu pochodeň, od 16. úrovně dokonce dvě, každou však musí zasunout do jiného ucha.

[soubor neexistuje] [soubor neexistuje]