Dračí doupě | DrD Plus | Asterion | Taria | Proroctví | Legie | Říše Snů Dech draka | e-Shop

Co je to HEXAEDR?

Hexaedr Hexaedr je klub hráčů a příznivců her na hrdiny se sídlem v Praze. Vznikl v roce 1990 a má své členy po celé ČR i na Slovensku. V poslední době se aktivita Hexaedru rozšiřuje i na oblast deskových a strategických sci-fi a fantasy her.

Hlavním cílem Hexaedru je sloužit jako zdroj informací. Za tímto účelem vydával od roku 1991 zpravodaj Zlatý drak (zpravidla 6 čísel ročně, 8 stran formátu A4), kde jsou uváděny různé kontaktní adresy, recenze, informace o chystaných akcích a novinkách, zajímavosti o hrách na hrdiny, úvahy čtenářů na různá témata, reportáže z akcí, vyhlášení soutěží, odpovědi na časté dotazy a různé jiné zprávy. Nyní vzhledem k vysokým nákladům na poštovné a tisk bylo vydávání ukončeno a uvažuje se o elektronickém zpravodaji.

Kromě toho klub umožňuje svým členům najít kontakty na jiné hráče v okolí svého bydliště. To je výhodné zejména pro začínající hráče, kteří se chtějí zapojit do nějaké skupiny.

Sídlo Hexaedru (společné se sídlem nakladatelství Altar) je v Ostravě, Gorkého 7. Návštěvy jsou možné pouze po předchozí domluvě

V kanceláři je k dispozici kompletní nabídka publikací Altaru včetně figurek, různých fanzinů, programů a jiných doplňků. Lze zde zakoupit starší ročníky Zlatého draka a rádi ti zodpovíme i dotazy ohledně pravidel DrD, chystaných novinek a podobně. Seznam dalších obchodů, ve kterých si můžeš zakoupit naše produkty, nalezneš zde.

Na veškeré dotazy, týkající se nejasností v pravidlech her vydávaných Altarem, ti odpovíme i písemně nebo e-mailem. Stačí jen vyplnit tento formulář (a odeslat jej...)

Hexaedr pomáhá při pořádání turnajů a her na různých conech. Jedná se buď o klasické turnaje v DrD nebo stolních deskových hrách, jako je Battletech, Legie, Proroctví či Říše Snů, nebo hry v přírodě, nejčastěji typu bojové fantasy. O všech těchto akcích jsou v průběhu roku informace v sekci Akce a cony.


Další informace spojené s klubem HEXAEDR zahrnují:

Design by ALTAR.