Dračí doupě | DrD Plus | Asterion | Taria | Proroctví | Legie | Říše Snů Dech draka | e-Shop

Hledáme autory

Nakladatelství ALTAR bylo vždy hrdé na to, že vydává původní české hry a knihy. Vždyť vydávat překlady a hry v licenci je o tolik jednodušší! Dostanete systém, který je už vyzkoušený a odladěný, nemusíte přemýšlet o tom, kdo namaluje ilustrace, stačí, když si seženete překladatele a tiskárnu.

Ale v ALTARu jsme vždy měli pocit, že taková práce by nás nemohla bavit. Chtěli jsme a chceme tvořit něco vlastního, něco, co nekopíruje zahraniční vzory, ale naopak, samo se jím může stát. Jsme totiž přesvědčeni, že v oblasti her, ať už společenských nebo počítačových, máme ve světě stejné šance jako kdokoliv jiný. Jde jen o to nebát se a nekrást.

Ale k tvorbě původních českých her potřebujeme vás - autory, spisovatele, výtvarníky, grafiky, malíře nebo cokoliv podobného. Nebojte se nám poslat svoje nápady, návrhy nebo nákresy. Všechno si prohlédneme a řekneme vám, co si o tom myslíme. Nikdy neodmítáme dílo proto, že nemáme peníze nebo kapacitu na jeho vydání. Pokud bude mít váš výtvor slušnou úroveň, určitě vyjde.

S většinou autorů na přípravě díla k vydání spolupracujeme. To znamená, že nám nemusíte přinést svoje dílko už v podobě, v jaké by mělo vyjít. Stačí kostra příběhu nebo skica obrázku. Když si ji přečteme nebo prohlédneme, dáme vám vědět, jestli se nám líbí nebo ne, co by se mělo dotáhnout nebo změnit a domluvíme se na dalších podrobnostech.


To je náš obecný postoj k spolupráci s vámi. Podle toho, jestli máte zájem o spolupráci spíše jako spisovatel (pravidel, modulů apod.) nebo jako výtvarník (ilustrace, grafická úprava apod.), klikněte na příslušnou ikonu a dozvíte se technické podrobnosti.

Výtvarník Výtvarník

Spisovatel Spisovatel

Design by ALTAR.